• +48 506 110016
  • 07:30 - 21:30

Kursy języka angielskiego

Kursy języka angielskiego

Niezależnie od tego, czy uczysz się języka angielskiego w celu nauki, pracy lub wyjazdu za granicę, nasze kursy mogą pomóc Ci osiągnąć Twoje cele.

Bądź pewny swojego wyboru kursu angielskiego

Aby nauczyć się pewnie posługiwać językiem angielskim w swojej pracy, studiach i życiu, potrzebujesz nauczyciela angielskiego, który skupia się na twoich indywidualnych celach i zapewnia wysokiej jakości nauczanie. Założona w 2005 r. OPTIONS właśnie to zapewnia.

Poznaj mój niezrównany zakres kursów, aby sprostać Twoim potrzebom edukacyjnym

Niezależnie od tego, czy podejmujesz pierwsze kroki w nauce języka angielskiego jako drugiego języka, rozwijasz swój angielski biznesowy, czy po prostu chcesz poprawić znajomość języka angielskiego, mam dla Ciebie kurs angielskiego!

Opanuj ze mną najczęściej używany język na świecie. Wszystkie moje kursy języka angielskiego są pisane przez ekspertów i dostosowane do międzynarodowych egzaminów, takich jak IELTS i Cambridge English. Co więcej, moje kursy są dostosowane do poziomów wyróżnionych przez CEFR.

Bez względu na powód do nauki lub doskonalenia języka angielskiego, mam kurs dla Ciebie. Wybierz kursy na podstawie poziomu płynności lub skup się na umiejętnościach, które chcesz poprawić. Dzięki mojej szerokiej ofercie kursów języka angielskiego nigdy nie będziesz musiał chodzić nigdzie indziej, aby uczyć się angielskiego!

 

All Stories

Angielski ogólny

Kurs mający na celu pomóc uczniom skutecznie i pewnie komunikować się w rzeczywistych sytuacjach.

Czas trwania

 120 godzin

Angielski biznesowy

Kurs przeznaczony dla doświadczonych ludzi biznesu, którzy muszą skutecznie komunikować się w języku angielskim w miejscu pracy.

Czas trwania

 120 godzin

Przygotowanie do egzaminu

Dobre kwalifikacje w języku angielskim są już niezbędne. Oferujemy szeroką gamę kursów, które pomogą osiągnąć wymagane kwalifikacje języka angielskiego.

Czas trwania

 150 godzin

Angielski w obsługi klienta

Angielski w obsługi klienta to idealny krótki kurs dla tych, którzy muszą skutecznie i uprzejmie komunikować się z klientami w języku angielskim, telefonicznie, osobiście lub na piśmie.

Czas trwania

 30 godzin

Angielski dla prawników

Angielski dla prawników to idealny krótki kurs dla każdego, kto musi mówić o prawie w środowisku biznesowym do klientów, partnerów biznesowych i współpracowników.

Czas trwania

 30 hours

Angielski w przemysłu samochodowego

Idealny szybki kurs dla każdego, kto potrzebuje języka angielskiego, aby komunikować się z kolegami, klientami i partnerami biznesowymi w branży motoryzacyjnej.

Czas trwania

 30 godzin

Angielski w telekomunikacyjna i IT

To idealny krótki kurs dla każdego, kto pracuje w sektorze telekomunikacyjnym i informatycznym

Czas trwania

 30 hours

Angielski w przemysłu energetycznego

Angielski w przemysłu energetycznego to idealny krótki kurs dla każdego, kto potrzebuje języka angielskiego, aby komunikować się ze współpracownikami i kontaktami biznesowymi w sektorze energetyki.

Czas trwania

 30 hours