Angielski biznesowy

Angielski biznesowy

Kurs przeznaczony dla doświadczonych ludzi biznesu, którzy muszą skutecznie komunikować się w języku angielskim w miejscu pracy.

Szczegóły kursu:

Jeśli chcesz skutecznie poprawić swoje umiejętności językowe, najlepszym miejscem do osiągnięcia tego celu jest środowisko uczenia się, w którym nauczyciel dzieli się swoimi celami. Zazwyczaj nie uczy się słownictwa branżowego, ale raczej zadania, takie jak pisanie dobrze sformułowanych e-maili, prowadzenie negocjacji, prezentacje lub po prostu rozmawianie przez telefon przed konferencją telefoniczną, która stwarza największe wyzwania w pracy. W kursie Business English ćwiczysz i doskonalisz wszystkie te umiejętności. Nie tylko wzmocnisz swoją znajomość języka angielskiego, ale również zwiększysz swoje zaufanie do korzystania z niego w środowisku zawodowym.

Czas trwania

 120 godzin

Kurs Business English przeznaczony dla doświadczonych ludzi biznesu, którzy muszą skutecznie komunikować się w języku angielskim w miejscu pracy.

Ten kurs ma na celu nauczyć Cię efektywnej komunikacji w języku angielskim w kontekście zawodowym. Rozszerzysz swoje słownictwo angielskie, poprawisz swoją umiejętność pisania i mówienia po angielsku zarówno w kontaktach społecznych, jak i zawodowych, a także nauczysz się terminologii i umiejętności, które możesz zastosować w negocjacjach biznesowych, rozmowach telefonicznych, pisemnych raportach i e-mailach oraz profesjonalnych prezentacjach.

Ten kurs Business English pomoże Ci:

  • dowiedz się, jak skutecznie komunikować się w różnych sytuacjach biznesowych (spotkania, rozmowy, prezentacje itp.)
  • rozwijać swoją gramatykę i zakres słownictwa
  • dowiedz się, jak połączyć się z innymi specjalistami z różnych dziedzin
  • lepiej przygotuj się na kwalifikacje Cambridge Business English (B1 Business Preliminary, B2 Business Vantage i C1 Business Higher)

Powiązane kursy

Potrzebujesz pomocy?