• +48 506 110016
  • 07:30 - 21:30

Angielski dla profesjonalistów

Angielski dla profesjonalistów

Nasze specjalistyczne kursy języka angielskiego koncentrują się na konkretnych zawodach dla profesjonalistów, takich jak marketing i reklama, księgowość, sprzedaż i zakupy oraz zasoby ludzkie.

All Stories

Angielski dla prawników

Angielski dla prawników to idealny krótki kurs dla każdego, kto musi mówić o prawie w środowisku biznesowym do klientów, partnerów biznesowych i współpracowników.

Czas trwania

 30 hours

Angielski w księgowości

Angielski w księgowości to idealny krótki kurs dla profesjonalistów, którzy muszą komunikować się ze współpracownikami i klientami w kwestiach księgowych i finansowych.

Czas trwania

 30 hours

Angielski w marketingu i reklamie

Angielski w marketingu i reklamie to idealny krótki kurs dla profesjonalistów z dziedziny marketingu i reklamy, którzy potrzebują pewnie i skutecznie komunikować się w języku angielskim.

Czas trwania

 30 hours

Angielski w obsługi klienta

Angielski w obsługi klienta to idealny krótki kurs dla tych, którzy muszą skutecznie i uprzejmie komunikować się z klientami w języku angielskim, telefonicznie, osobiście lub na piśmie.

Czas trwania

 30 godzin

Angielski w sprzedaży i zakupów

Angielski w sprzedaży i zakupów to idealny krótki kurs dla każdego, kto potrzebuje skutecznie komunikować się z międzynarodowymi klientami i współpracownikami w środowisku sprzedaży lub zakupów.

Czas trwania

 30 godzin

Angielski w zarządzaniu zasobami ludzkimi

Angielski w zarządzaniu zasobami ludzkimi to idealny krótki kurs dla osób pracujących w dziale zasobów ludzkich i rekrutacji, które muszą używać języka angielskiego w pracy.

Czas trwania

 30 hours