• +48 506 110016
  • 07:30 - 21:30

Cambridge English Exams

Cambridge English

Egzaminy Cambridge English są uznawane na całym świecie przez tysiące pracodawców, uniwersytety i ministerstwa rządowe jako dowód umiejętności posługiwania się językiem angielskim.

All Stories

A2 Key (KET)

A2 Key (KET) jest egzaminem Cambridge English na najniższym poziomie i pokazuje, że możesz komunikować się w podstawowym języku angielskim w codziennych sytuacjach.

Czas trwania

 150 godzin

B1 Preliminary (PET)

B1 Preliminary (PET) to egzamin Cambridge English, który pokazuje, że możesz komunikować się w języku angielskim w praktycznych, codziennych sytuacjach.

Czas trwania

 150 godzin

B2 First (FCE)

B2 First (FCE) to kwalifikacje Cambridge English, które dowodzą, że umiesz mówić i pisać po angielsku na tyle dobrze, aby pracować lub uczyć się w środowisku anglojęzycznym.

Czas trwania

 150 godzin

C1 Advanced (CAE)

C1 Advanced (CAE) to kwalifikacje Cambridge English, które pokazują, że Twój angielski jest standardem oczekiwanym od profesjonalnego przedsiębiorcy lub studenta studiów licencjackich.

Czas trwania

 150 godzin

C2 Proficiency (CPE)

C2 Proficiency (CPE) to najwyższa kwalifikacja Cambridge English i pokazuje, że opanowałeś język angielski i możesz z niego płynnie korzystać w wymagających sytuacjach naukowych, akademickich i zawodowych.

Czas trwania

 150 godzin