Studia po angielsku

Studia po angielsku

Nasze kursy języka angielskiego dla studentów są przeznaczone dla osób, które chcą uczęszczać na uniwersytet w kraju anglojęzycznym.

Szczegóły kursu:

Zapewniamy szereg kursów, które pomogą Ci przygotować się do egzaminów z języka angielskiego, które musisz zdać, aby móc studiować na uniwersytecie w kraju anglojęzycznym.

Czas trwania

 150 godzin

Kurs języka angielskiego dla celów akademickich ma na celu pomóc Ci w rozwinięciu niezbędnych umiejętności niezbędnych do osiągnięcia sukcesu akademickiego w anglojęzycznym college'u lub na uniwersytecie.

Kursy języka angielskiego dla celów akademickich (EAP) zapewniają naukę języka dla studiów akademickich na anglojęzycznych uniwersytetach. Do omawianych umiejętności językowych należą: rozumienie ze słuchu, rozwój płynności, zrozumiałość ustna, czytanie, gramatyka, pisanie i rozwój słownictwa. Poruszane umiejętności w zakresie studiów akademickich obejmują: zdawanie testów i umiejętność przyjmowania notatek, wykorzystanie słownictwa akademickiego, krytyczne czytanie i pisanie, rozumienie wykładów akademickich, umiejętności badawczych i bibliotecznych, formalne formy kompozycji i rozwój, w tym prace badawcze.

Możemy pomóc Ci osiągnąć cel studiowania na uniwersytecie w Wielkiej Brytanii lub innych krajach anglojęzycznych przez:

  • podniesienie angielskiego do poziomu wymaganego do studiów uniwersyteckich
  • zapewnienie dokładnego przygotowania do egzaminu IELTS w celu uzyskania wymaganego wyniku
Potrzebujesz pomocy?